Notify log (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: error
pt: erro

en: warning
pt: aviso

en: critical
pt: crítico

en: debug
pt: depuração

en: info
pt: informação

en: notice
pt: nota

en: alert
pt: alerta

en: emergency
pt: emergência
