Notify log (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: error
sq: gabim

en: warning
sq: paralajmërim

en: critical
sq: kritik

en: info
sq: informacion

en: notice
sq: njoftim

en: alert
sq: alarm

en: emergency
sq: emergjencë
