Notify log (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: error
tr: hata

en: warning
tr: uyarı

en: critical
tr: kritik

en: debug
tr: hata ayıklama

en: info
tr: bilgi

en: notice
tr: bildirim

en: alert
tr: uyarı

en: emergency
tr: acil
