Notify log (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: error
ur: نقص

en: warning
ur: انتباہ

en: critical
ur: تشویش ناک

en: debug
ur: تفصیلات

en: info
ur: خبر

en: notice
ur: اطلاع

en: alert
ur: خبردار

en: emergency
ur: ہنگامی صورتحٓال
