Notify log (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: error
ar: خطأ

en: warning
ar: تحذير

en: critical
ar: حرِج

en: debug
ar: تنقيح

en: info
ar: معلومات

en: notice
ar: إخطار

en: alert
ar: تنبيه

en: emergency
ar: حالة طارئة
