Notify log (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: warning
ca: avís

en: critical
ca: crític

en: debug
ca: depuració

en: info
ca: informació

en: notice
ca: notícia

en: alert
ca: alerta

en: emergency
ca: emergència
