Notify log (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: error
cs: chyba

en: warning
cs: varování

en: critical
cs: kritické

en: debug
cs: ladění

en: notice
cs: poznámka

en: alert
cs: upozornění

en: emergency
cs: havárie
