Notify log (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: error
da: fejl

en: warning
da: advarsel

en: critical
da: kritisk

en: notice
da: meddelelse

en: alert
da: alarm

en: emergency
da: krise
