Notify log (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: error
hi: त्रुटि

en: warning
hi: चेतावनी

en: critical
hi: संकटपूर्ण

en: debug
hi: डीबग

en: info
hi: जानकारी

en: notice
hi: नोटिस

en: alert
hi: चेतावनी

en: emergency
hi: आपातकालीन स्थिति

en: Whether to auto-hide the notification.
hi: अधिसूचना ऑटो को छिपाने के लिए है या नहीं

en: Auto hide delay
hi: देरी ऑटो छिपाने

en: Notify log cannot handle this error message.
hi: यह त्रुटि संदेश नहीं संभाल सकता लॉग सूचित करें
