Notify log (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: warning
id: peringatan

en: critical
id: kritis

en: notice
id: pemberitahuan

en: alert
id: perhatian

en: emergency
id: darurat
