Notify log (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: error
kn: ದೋಷ

en: warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: critical
kn: ಗಂಭೀರ ಪರಿಸ್ಥಿಸ್ತಿ

en: debug
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ

en: info
kn: ಸೂಚನೆ

en: notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: emergency
kn: ತುರ್ತು ಪರಿಸ್ಥಿತಿ
