Notify log (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: error
lt: klaida

en: warning
lt: įspėjimas

en: critical
lt: kritiška

en: debug
lt: derinimas

en: info
lt: informacija

en: notice
lt: pastebėjimas

en: alert
lt: įspėjimas

en: emergency
lt: kritiška padėtis
