Notify log (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: error
ro: eroare

en: warning
ro: atenţie

en: critical
ro: critic

en: debug
ro: depanare

en: notice
ro: notă

en: alert
ro: alertă

en: emergency
ro: urgenţă
