Notify log (8.x-1.1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: error
si: දෝෂය

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම

en: critical
si: අවදානම්

en: info
si: තොරතුරු

en: notice
si: දැන්වීම

en: alert
si: සෝදිසිය

en: emergency
si: හදිසි තත්ත්වය
