Notify log (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: error
af: fout

en: warning
af: waarskuwing

en: critical
af: kritiek

en: debug
af: ontfout

en: notice
af: notisie

en: alert
af: waarskuwing

en: emergency
af: krisis
