Notify log (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Development
et: Arendus

en: error
et: veateade

en: warning
et: hoiatus

en: critical
et: kriitiline

en: debug
et: silumine

en: notice
et: märkus

en: alert
et: häire

en: emergency
et: hädaolukord
