Notify log (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: error
fi: virhe

en: warning
fi: varoitus

en: critical
fi: kriittinen

en: notice
fi: huomautus

en: alert
fi: hälytys

en: emergency
fi: hätätila
