Notify log (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: error
fil: mali

en: warning
fil: babala

en: critical
fil: kritikal

en: debug
fil: kumpuni

en: info
fil: impormasyon

en: notice
fil: paunawa

en: alert
fil: alerto

en: emergency
fil: biglang pangangailangan
