Notify log (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Development
fr: Développement

en: error
fr: erreur

en: warning
fr: avertissement

en: critical
fr: critique

en: debug
fr: débogage

en: notice
fr: information

en: alert
fr: alerte
