Notify log (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: error
hy: սխալ

en: warning
hy: զգուշացում

en: critical
hy: կրիտիկական

en: info
hy: տեղեկություն

en: notice
hy: տեղեկացում

en: alert
hy: զգուշացում

en: emergency
hy: հրատապ
