Notify log (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: error
jv: salah

en: warning
jv: weling

en: critical
jv: Kritis

en: debug
jv: métani

en: notice
jv: Woro-woro

en: alert
jv: waspada

en: emergency
jv: Darurat
