Notify log (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Development
ne: विकास

en: error
ne: त्रुटि

en: warning
ne: चेतावनी

en: critical
ne: गम्भीर

en: debug
ne: डिबग

en: info
ne: जानकारी

en: notice
ne: सूचना

en: alert
ne: सचेत

en: emergency
ne: आपतकालीन
