Notify log (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: error
nn: feil

en: warning
nn: åtvaring

en: critical
nn: kritisk

en: debug
nn: feilsøking

en: notice
nn: varsel

en: alert
nn: alarm

en: emergency
nn: naudstilfelle
