Notify log (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: error
pl: błąd

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: critical
pl: sytuacja krytyczna

en: debug
pl: komunikat pomocny w znajdowaniu błędów

en: info
pl: informacja

en: notice
pl: wiadomość

en: emergency
pl: sytuacja awaryjna
