Notify log (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: error
sr: грешка

en: warning
sr: упозорење

en: critical
sr: критично

en: debug
sr: отклањање грешака

en: info
sr: информација

en: notice
sr: обавештење

en: alert
sr: Опрезност

en: emergency
sr: хитно
