Notify log (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: error
sv: fel

en: warning
sv: varning

en: critical
sv: kritisk

en: notice
sv: notis

en: alert
sv: varning

en: emergency
sv: nödfall
