Notify log (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: error
ta: பிழை

en: warning
ta: எச்சரிக்கை

en: critical
ta: சிக்கலான

en: debug
ta: பிழைதிருத்தம்

en: info
ta: தகவல்

en: notice
ta: அறிவிப்பு

en: alert
ta: எச்சரிக்கை

en: emergency
ta: அவசரம்
