Notify log (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: error
th: ผิดพลาด

en: warning
th: คำเตือน

en: critical
th: อันตราย

en: debug
th: ดีบั๊ก

en: info
th: เพื่อทราบ

en: notice
th: ข้อสังเกต

en: alert
th: ตื่นตัว

en: emergency
th: ฉุกเฉิน
