Notify log (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: warning
ug: دىققەت

en: critical
ug: خەتەرلىك

en: alert
ug: ئەسكەرتىش

en: emergency
ug: جىددى
