Notify log (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: error
vi: lỗi

en: warning
vi: cảnh báo

en: critical
vi: nghiêm trọng

en: debug
vi: gỡ lỗi

en: info
vi: thông tin

en: notice
vi: chú ý

en: alert
vi: báo động

en: emergency
vi: khẩn cấp
