Notify Manager (1.0.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Groups
af: Groepe

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Users
af: Gebruikers

en: Authored on
af: Geskep op
