Notify Manager (1.0.0) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Users
ast: Usuarios

en: Authored on
ast: Autoría en
