Notify Manager (1.0.0) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે
