Notify Manager (1.0.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Groups
lv: Grupas

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Users
lv: Lietotāji

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Global
lv: Globāls

en: About
lv: Par
