Notify Manager (1.0.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Groups
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy
