Notify Manager (1.0.0) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
