Notify Manager (1.0.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Groups
pl: Grupy

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Global
pl: Globalne

en: About
pl: O stronie
