Notify Manager (1.0.0) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Groups
sk: Skupiny

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Users
sk: Používatelia

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Global
sk: Globálny

en: About
sk: Informácie o
