Notify Manager (1.0.1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Groups
et: Grupid

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Users
et: Kasutajad

en: Notifications
et: Teated

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Global
et: Globaalne

en: About
et: Programmist
