Notify Manager (all releases) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: About
br: Diwar-benn
