Notify Manager (all releases) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Authored on
bs: Napisano
