Notify Manager (1.0.2) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Author
fr: Auteur

en: List
fr: Lister

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Email
fr: Courriel

en: Error
fr: Erreur

en: Created
fr: Créé

en: Warning
fr: Avertissement

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: About
fr: À propos
