Notify Manager (1.0.2) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Warning
he: אזהרה

en: Notifications
he: הודעות

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות
