Notify Manager (1.0.2) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: Warning
jv: Weling

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: About
jv: Ngenani
