Notify Manager (1.0.2) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Email
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: About
nl: Over
