Notify Manager (1.0.2) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
