Notify Manager (all releases) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: سجل

en: Edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: هویت

en: About
fa: درباره
