Notify Manager (1.0.2) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Author
pt: Autor

en: List
pt: Lista

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: View
pt: Mostrar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Error
pt: Erro

en: Created
pt: Criado

en: Warning
pt: Aviso

en: Notifications
pt: Notificações

en: Authored on
pt: Criado em

en: Changed
pt: Alterado

en: About
pt: Sobre

en: Notify manager
pt: Gestor de notificações
