Notify Manager (1.0.2) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: About
sl: O modulu
