Notify Manager (1.0.2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Email
sv: E-post

en: Error
sv: Fel

en: Created
sv: Skapad

en: Warning
sv: Varning

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: About
sv: Om
